Yerel Şehirlerin Desteklenmesi

Yerel Kentlere Destek

Batı Ukrayna’da, özellikle Lviv bölgesinde meydana gelen sellerden sonra, şirket, yardım girişiminin bir parçası olarak, olumsuz hava koşullarından etkilenen köy sakinleri için tahrip edilen yolu onardı.

İnovasyon ve Altyapı

ONUR GROUP, yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkat çekmekte ve BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ni takip ederek sürdürülebilir kalkınmaya odaklanmaktadır. Şirket, verimliliğe, ekonomik büyümeye, azaltılmış çevresel etkiye ve altyapı gelişimine katkıda bulunan yeni teknolojilerin geliştirilmesinin ve uygulanmasının öneminin farkındadır. ONUR GROUP, inovasyon ve sürdürülebilir kalkınmaya aktif olarak odaklanmasının yanı sıra, faaliyet gösterdiği yerel toplulukları ve şehirleri destekleme konusunda da önemli bir kararlılık göstermektedir. Şirket, bölgesel kalkınmanın ülkelerin sürdürülebilir büyümesinde çok önemli bir unsur olduğunun farkındadır.

İnsana yakışır iş ve ekonomik büyüme

ONUR GROUP, çalışanlarının sağlıklarını ve esenliklerini ön planda tutarak, onurlu ve güvenli çalışmaları için koşullar yaratmaya çalışır. Şirket, işyerinde güvenliğe özel önem vermekte, personelinin fiziksel ve psikolojik rahatlığını sağlamak için yüksek standartlarda işgücü koruma ve girişimler uygulamaktadır. Şirket, yeni işlerin yaratılmasını aktif olarak teşvik eder, yerel toplulukları destekler ve faaliyet gösterdiği bölgelerde ekonomik faaliyetin büyümesini sağlar.

ONUR GROUP’un sosyal sorumluluğa odaklanması, yerel girişimleri ve kültürel projeleri de desteklemektedir. Şirket, çeşitli kültürel ifadelerin önemini kabul eder ve sanat etkinliklerine, festivallere ve kültürel ortamı zenginleştiren diğer etkinliklere sponsor olarak gelişimini teşvik eder.

Savaş zamanı gibi en zor zamanlarda ONUR GROUP, Ukrayna ile olan desteğini ve dayanışmasını göstermektedir. Şirket finansal, maddi veya diğer yardımları sağlar ve ülkedeki durumu iyileştirmek için çabaları yönlendirir.

DİĞER SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Türkiye