Tahliye Edilen Ukraynalı Çocuklara Destek

Rusya'nın Ukrayna'yı topyekün işgaliyle başlattığı savaş nedeniyle Türkiye'ye tahliye edilen Ukraynalı çocuklara destek

ONUR GRUP, Türkiye’de tahliye edilen Ukraynalı çocuklara destek olmaktadır.

Özellikle, ONUR GRUP’un kurucusu Onur Çetinceviz ve ONUR GRUP ekibi, Ukrayna’nın Odesa kentinden tahliye edilen Ukraynalı çocuklara destek olmak ve gerekli ihtiyaçları sağlamak için Ankara’daki bir yetimhaneyi ziyaret etti. Çocuklar için hediyeler arasında ekibimiz şunları hazırladı: Paskalya pastaları, kıyafet setleri, eğitim kitapları, boyama kitapları, albümler, boyalar, keçeli kalemler ve diğer kırtasiye malzemeleri.

Ulusal Çocuk Günü’nde Onur Grubu ekibi, Odesa’dan tahliye edilen Ukraynalı çocuklara destek olmak için Ankara’daki bir yetimhaneyi tekrar ziyaret etti. Yetimhanenin bahçesindeki eski kauçuk kaplamayı yenisiyle değiştirmek için çalıştık. Ekibimiz ayrıca çocuklar için hediyeler hazırladı: bisikletler, bebek arabaları, kıyafetler ve oyuncaklar.

Ayrıca, Ukrayna’nın Türkiye Büyükelçisi Vasyl Bodnar, eşi Kateryna Bodnar ile birlikte, Onur Grubu’nun kurucusu Onur Çetinceviz ile son derece önemli bir konuyu görüşmek üzere bir araya gelme ayrıcalığına sahipti: şu anda Türkiye’de ikamet eden tahliye edilmiş Ukraynalı çocuklara destek sağlanması. Toplantı sırasında, katılımcılar çocuklara hayatta kalmaları ve refahları için gerekli olan temel unsurları nasıl sağlayacaklarını tartıştılar.

Güçlü sağlık ve esenlik

ONUR GROUP, aktif kurumsal sosyal sorumluluğu ile tanınan bir şirkettir. Şirket, tıbbi kurumlarla aktif işbirliği yaparak sağlığa yüksek destek göstermektedir. Faaliyetlerinden biri de faaliyet gösterdikleri şehirlerin önde gelen hastanelerinin desteklenmesidir. ONUR GROUP, nüfusun sağlığına önem vermekte ve toplumsal gelişime katkıda bulunmanın ve yaşam kalitesini yükseltmenin önemine derinden inanmaktadır.

DİĞER SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Türkiye