Serebral Palsili Çocukları Destekleme Derneği

Serebral Palsili Çocukları Destekleme Derneği

ONUR GRUP, Serçev’de toplumun Serebral Palsi bilincini artırmak için çeşitli organizasyonlara destek vermektedir. Ankara’daki ODTÜ GV ÖZEL OKULLARI’nda öğrenciler, “Engelsiz Birliktelikte Çok Güzeliz” dediler. Proje ile engellilerin sosyal hayata katılımında bilim, sanat ve spor etkinliklerinin önemine dikkat çektiler.

Proje kapsamında SERÇEV Engelli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden serebral palsili ve otizmli öğrencilerle resim, müzik, beden eğitimi ve robotik kodlama atölyeleri alanlarında çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiler. ONUR GRUP da destek bağışında bulunuyor engelli çocuklar için tıbbi ekipman.

Güçlü sağlık ve esenlik

ONUR GROUP, aktif kurumsal sosyal sorumluluğu ile tanınan bir şirkettir. Şirket, tıbbi kurumlarla aktif işbirliği yaparak sağlığa yüksek destek göstermektedir. Faaliyetlerinden biri de faaliyet gösterdikleri şehirlerin önde gelen hastanelerinin desteklenmesidir. ONUR GROUP, nüfusun sağlığına önem vermekte ve toplumsal gelişime katkıda bulunmanın ve yaşam kalitesini yükseltmenin önemine derinden inanmaktadır.

DİĞER SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Türkiye