Nejat Nakkaş Bilgisayar Teknolojileri Sinifi

NEJAT NAKKAŞ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ SINIFI

Şirketimiz, 26 Kasım 2017 yılında vefat eden, Türkiye’nin ilk yüzme kulüplerinden İstanbul Yüzme İhtisas Kulübünde uzun yıllar büyük başarılara imza atan, ülkemizin ilk yüzücülerinden “Baba Nakkaş” lakaplı Nejat Nakkaş anısına Ukrayna’nın Lviv şehri, Pustomiti bölgesinde yer alan Navarya Köyü Ortaokuluna 22 adet bilgisayardan oluşan Nejat Nakkaş Bilgisayar Teknolojileri Sınıfı kurmuştur.

8 Ağustos 2017 tarihinde Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko tarafından açılışı düzenlenen bu okulda yer alan Nejat Nakkaş Bilgisayar Teknolojileri Sınıfının ihtiyacı olan bilgisayar, ses sistemi, projeksiyon aleti gibi öğrencilerin eğitimine katkı sağlayacak her türlü teknolojik ekipmanlar şirketimiz tarafından tahsis edilmiştir. Bilgisayar sınıfından bu okulda okuyan 300 öğrenci yararlanacaktır.

Kaliteli Eğitim

Eğitimin desteklenmesi, ONUR GROUP’un kurumsal sosyal sorumluluğunun vazgeçilmez bir bileşenidir ve şirket, genç neslin eğitim ve öğretim yoluyla büyümesini ve gelişmesini teşvik etmek için aktif önlemler almaktadır. ONUR GROUP, programları ve girişimleri ile öğretim kalitesinin artırılmasına ve eğitim olanaklarının geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Şirket, öğrencilere ve okul çocuklarına burslar, hibeler veya diğer finansal destekler ve gençlerin öğrenmelerini ve gelişimlerini teşvik etmeleri için eğitim girişimleri sağlamaktadır.

DİĞER SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Türkiye