ÜRETİM

Üretim, ONUR GRUBU’nun ayrılmaz bir parçasıdır. Üretim, beton, betonarme, çimento ve asfalt endüstrisi, ahşap işleme ve prefabrik evler inşa etmek için yüksek kaliteli ve güvenilir konteyner ve yapıların üretimi gibi alanları içerir.

Faaliyete geçtiği ilk günlerden bu yana, kaliteye verdiği önem ve zorlukların üstesinden gelmede titizlik sayesinde, firmamız ONUR GRUBU’nda üretimin ilke olarak gerçekleştirilmesi nedeniyle üretimde önemli başarılara imza atmıştır – en yüksek kalitede en iyi ürünler.

2009 yılında prefabrik ev inşaat şirketi “Opalon Prefabrik” ONUR GRUBU’na katılmıştır. 2019 yılından bu yana ağaç işleme sektöründe faaliyet gösteren Wood Industries LLC, ONUR GROUP’un bir parçası haline gelmiştir. Bir diğer firmamız olan “EFE Beton” beton, karışım, beton ve betonarme yapılar ile kaldırım döşemelerinin üretimi ve taşınmasında liderdir.

“Agrobudservice”, inşaat kimyasalları işletmeleri ve asfalt, kireçtaşı ve diğer kuru inşaat karışımlarının üretimi için mineral dolgu maddeleri üretmektedir.

ÜRETİM
Türkiye