İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK

ONUR GROUP, 1981 yılında tarihinin başlangıcından bu yana, yolların, köprülerin, tünellerin, barajların, havaalanlarının, demiryollarının, tramvayların ve diğer altyapı projelerinin inşası ve mühendisliğinde temel projeleri başarıyla uygulayan lider bir uluslararası şirkettir.

Şirketin sözleşmelerin uygulanmasındaki birincil hedefi, işin zamanında tamamlanması ve deneyimli bir ekibin profesyonel kariyeri ve 7.500’den fazla güçlü modern ekipmanın mevcudiyeti ile sağlanan en yüksek kaliteye ulaşma ilkeleridir.

Dünya çapında 8700 km’den fazla yol inşa ettik ve önde gelen uluslararası yayın ENR’nin (Engineering News-Record) versiyonuna göre, dünyanın en büyük 250 uluslararası taşeronu sıralamasında 82. sıradayız.

Onur Group’un kapasitesi, günlük 150.000 tondan fazla asfaltın döşenmesine ve sıkıştırılmasına olanak sağlamaktadır. Bu, şirketin ENR 2022 derecelendirmesine göre altyapı ve yollarda dünyanın en iyi 20 uluslararası müteahhitlik şirketinin derecelendirmesine girmesini sağladı.

İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK

Toplam 7.516 adet iş makinesi

ONUR GRUP, inşaat sektöründe kendine ait ve şu anda 7.516 adet yeni, verimli-yüksek performanslı inşaat, üretim, madencilik ve diğer iş sektörleri ile ilgili makine ve ekipmanlardan oluşan bir makine filosuna sahiptir. Şirket, güncel teknolojileri benimsediği ekipman filosunu sürekli olarak belli bir düzeyde korumaktadır. GRUP sahip olduğu bu makine parkı gücünü aynı zamanda piyasaya da kiralama yolu ile piyasa ihtiyaçlarına göre hizmet sağlamaktadır.

EKİPMAN FİLOSU

Türkiye