ONUR GRUP EKİBİNDE YAŞAM

 • ONUR GROUP’ta Gelişim

  Çalışan gelişimi ve güçlü bir kurum kültürü, ONUR GROUP’un vazgeçilmez değerleridir. Çeşitli girişimlerle büyüme fırsatları sunuyor ve olumlu bir çalışma ortamını destekliyoruz. Tam teşekküllü bir kariyer deneyimi ve gelişimi için bize katılın.

 • Düzgün ve resmi ücret

  Şirketimiz, çalışanlarımıza adil ve rekabetçi bir maaş sağlamayı taahhüt eder. İyi bir gelirin finansal istikrar ve kişisel refah için gerekli olduğunu anlıyoruz ve ekip üyelerimizi sıkı çalışmaları ve özverileri için ödüllendirmeye çalışıyoruz. Ücret paketlerimiz, endüstri standartlarını karşıladıklarından ve çalışanlarımıza hak ettikleri finansal güvenliği sağladıklarından emin olmak için düzenli olarak gözden geçirilmekte ve güncellenmektedir.

 • Takım yönetimi

  ONUR GRUP olarak ekip çalışmasına değer veriyor, ekibimizin büyümesine ve gelişmesine yatırım yapıyoruz. Yönetimimiz, tüm çalışanlar için açık iletişime, işbirliğine ve olumlu bir çalışma ortamına öncelik verir. Her zaman yeni yetenekler arıyor ve şirketimizin değerlerine ve misyonuna uygun bireyleri işe almaya inanıyoruz. Tutkulu ve motiveyseniz ve dinamik bir ekibe katılmak istiyorsanız, bizimle kariyer fırsatlarını keşfetmenizi öneririz.

10.000
ONUR GROUP
Çalışan Sayısı
35
Topluluk Yaş
Ortalaması
%35 / %65
Kadın ve Erkek
Oranı
+6 yıl
Ortalama
çalışma süresi

İnsan Kaynakları Prensiplerimiz

ONUR GRUP olarak en önemli değerimiz nitelikli çalışma arkadaşlarımızdır. İstihdam kararları dil, din, ırk, renk veya cinsiyete dayalı ayrımcılık yapılmaksızın verilir.

Vizyonumuzun geliştirilmesi amacıyla hazırlanan insan kaynakları prensiplerimiz şu şekildedir;

1. Şirket vizyonu ile uyumlu stratejiler oluşturmak
2. Çalışanlara fırsat eşitliği sağlamak
3. Çalışanların gelişimini sağlamak

Genel Başvuru Formu

  CV Yükle Dosya Seç

  x

  Türkiye