KURUMSAL

Yönetim Kurulu

Onur ÇETİNCEVİZ

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu

Onur ÇETİNCEVİZ

Yönetim Kurulu Başkanı

1952 Ordu doğumlu olan Onur ÇETİNCEVİZ, ilk ve orta okul eğitimini Ordu’da, lise eğitimini Ordu Ticaret Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1974 yılında İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademileri’nin İşletme Muhasebe bölümünden mezun olmuştur.

Çalışma hayatına erken yaşlarda bisiklet ve çocuk gereçleri imalatı ile başlayan iş insanı, mezuniyetinden sonra çeşitli işlerde görev almış ve 1981 yılında kardeşi İhsan ÇETİNCEVİZ ile birlikte Çetin İşletmeleri Kollektif Şirketi’ni kurarak Yol, Altyapı ve çeşitli İnşaat Taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. 1991 yılında da Grup bünyesinin 2. firması olan Onur Taahhüt Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur.

Evli ve iki çocuk babası olan Onur ÇETİNCEVİZ, Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürütmekte olduğu ONUR Group ile bugüne kadar 11 farklı ülkeye yatırım yaparak ülkelerin kalkınmasına katkı sağlamış, başta İnşaat Sektörü olmak üzere 13 farklı sektörde geleceğe yatırım felsefesiyle yatırımlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

İhsan ÇETİNCEVİZ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yönetim Kurulu

İhsan ÇETİNCEVİZ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1957 Ordu doğumlu olan İhsan ÇETİNCEVİZ, ilk ve orta okul eğitimini Ordu’da, lise eğitimini Ordu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1979 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Ordu Meslek Yüksek Okulu Elektrik Teknik Bilimler bölümünden mezun olmuştur.

Bir süre mesleği ile ilgili görevlerde çalışmış olan iş insanı, 1981 yılında kardeşi Onur ÇETİNCEVİZ ile birlikte Çetin İşletmeleri Kollektif Şirketi’ni kurarak Yol, Altyapı ve çeşitli İnşaat Taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. 2005 yılında da Grup bünyesinin 3. firması olan Çetinler Asfalt Yol Yapı İnşaat Taah. Mad. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni kardeşi Onur ÇETİNCEVİZ ile kurmuştur.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevini yürütmekte olduğu ONUR Group haricinde Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD) Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini de aktif olarak yürütmektedir.

Aslı ÇETİNCEVİZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim Kurulu

Aslı ÇETİNCEVİZ

Yönetim Kurulu Üyesi

1980 İstanbul doğumlu olan Aslı ÇETİNCEVİZ, ilk, orta okul ve lise eğitimini Ankara’da, tamamladıktan sonra 2000 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü bitirmiş ve akabinde 2002 yılında lisansını UCLA Amerika’da Pazarlama ve İşletme bölümünde okuyarak tamamlamıştır.

Gençlik yıllarından itibaren çeşitli sektörlerde tecrübe edinmek için çalışan iş kadını, yurt dışı dönüşünde Saran Holding medya, satış ve pazarlama departmanında görev almış, daha sonra Türkiye Disney Çocuk Giyim’in tasarım ve üretici firması olan İmaj Tekstil’de İhracat Müdürlüğü görevini üstlenmiş ve 2007 senesinden itibaren, aile şirketi bünyesi ONUR GROUP’ta iş hayatına devam ederek bu tarihten itibaren Turizm Sektörü’nde aktif olarak faaliyet göstermiştir.

İki çocuk annesi olan Aslı ÇETİNCEVİZ, Yönetim Kurulu Üyesi görevini yürütmekte olduğu ONUR Group bünyesinin yanı sıra Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Göçay Onur Turizm İşletmecilik A.Ş.’nin yatırımı olan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini de aktif olarak yürütmektedir.

İcra Kurulu

Emre KARAAHMETOĞLU

Ukrayna Genel Direktörü

İcra Kurulu

Emre KARAAHMETOĞLU

Ukrayna Genel Direktörü

1980 İstanbul doğumlu olan Emre KARAAHMETOĞLU, ilk ve orta okul eğitimini İstanbul’da, lise eğitimini de Sabancı Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2003 yılında Uludağ Üniversitesi’nin İktisat bölümünden mezun olmuştur.

Evli ve 2 çocuk babası olan yönetici, çalışma hayatına 2004 yılında başlamış, akabinde aynı sene içerisinde şirketimize transfer olmuştur. 2004 yılından itibaren şirketimizin Ukrayna merkez ofis kadrosunda çeşitli poziyonlarda yönetici olarak görev alan Karaahmetoğlu, 2010 yılından itibaren de Onur Group bünyesine bağlı 13 farklı sektörün Ukrayna Genel Direktörü görevini yürütmektedir.

Erdoğan KOŞAR

Mali ve İdari İşler Direktörü

İcra Kurulu

Erdoğan KOŞAR

Mali ve İdari İşler Direktörü

1959 Soma doğumlu olan Erdoğan KOŞAR, ilk ve orta okul eğitimini Soma’da, lise eğitimini Balıkesir Ticaret Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1980 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nin Bankacılık bölümünden mezun olmuştur.

Evli ve 1 çocuk babası olan yönetici, çalışma hayatına 1979 yılında başlamış ve 2007 yılında şirketimize Mali ve İdari İşler Direktörü pozisyonunda girmiş olup o tarihten itibaren de mevcut görevini yürütmektedir.

Baturay KONAK

Operasyonlar Direktörü

İcra Kurulu

Baturay KONAK

Operasyonlar Direktörü

1978 Ankara doğumlu olan Baturay KONAK, ilk okul eğitimini Mersin’de orta okul eğitimini Sivas’ta, lise eğitimini ise Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2002 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve 2017 yılında Bilkent Üniversitesi’nin EMBA bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan yönetici, çalışma hayatına 2001 yılında başlamış, 2003 yılından itibaren de şirketimizin yurt dışı projeleri ve merkez ofis kadrolarında çeşitli poziyonlarda yönetici olarak görev almış, 2017 yılından itibaren de mevcut Operasyonlar Direktörü görevini yürütmektedir.

Türkiye